User email verification (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: user
lt: narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el. pašto adresas

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
lt: Atsiprašome, %name neatpažįstamas kaip nario vardas ar el. pašto adresas.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.
