User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Account blocked
bo: ཐོ་ཁོངས་བཀག་ཚར་བ

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Username or e-mail address
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ངམ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། %name་ནི་སྤྱོད་མཁན་མིང་ངམ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་ཞིག་མ་རེད།

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་དུ་དེ་ལས་རྒྱས་པའི་གསལ་བཤད་བསྐུར་ཡོད།
