User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Username or e-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ ཡང་ན་ ལག་ལེན་པའི་མིང་

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
dz: དེ་མ་ཚད་  ཁྱོད་རའི་ གློག་འཕྲིན་ཁབྱང་ལུ་  བསླབ་སྟོན་ཐེབས་ཚུ་ཡང་  གཏང་སྟེ་ཡོདཔ་ཨིན།
