User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Account blocked
eu: Eragotzitako kontua

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Username or e-mail address
eu: Erabiltzaile izena edo posta-e helbidea

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
eu: Barkatu, %name ez da erabiltzaile izen edo posta-e helbide gisa ezagutzen.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eu: Argibide gehiago bidali dira zure posta-e helbidera.
