User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Roles
ja: 役割

en: Mail subject
ja: メール件名

en: Account blocked
ja: アカウントブロック

en: Send reminder
ja: リマインダーを送信

en: User account
ja: ユーザーアカウント

en: Username or e-mail address
ja: ユーザー名またはメールアドレス

en: Mail body
ja: メール本文

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
ja: %name はユーザー名やメールアドレスとして認識できません。

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ja: あなたのメールアドレスへ、パスワード初期化用のご案内を送信いたしました。
