User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Account blocked
km: គណនី​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Username or e-mail address
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ឬ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
km: សូមអភ័យ​ទោស %name មិន​ត្រូវ​បាន​ទទួល​ស្គាល់​ជា​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ ឬ​ជា​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ទេ ។

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
km: ការ​ណែនាំ​ការ​កំណត់​ពាក្យ​ឡើង​វិញ​ផ្ញើ​សំបុត្រ​ទៅ %name នៅ %email ។
