User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Username or e-mail address
ku: ناوی تێپەڕبوون یان ئیمێل

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ku: زانیاری و ڕێنیشاندانی زیاتر بۆ ئیمێلەکەت ناردراون.
