User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Roles
lv: Lomas

en: Account blocked
lv: Konts bloķēts

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Username or e-mail address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
lv: Atvainojiet, %name nav atpazīts kā lietotājvārds vai e-pasta adrese.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lv: Turpmākās instrukcijas nosūtītas uz Jūsu e-pasta adresi.
