User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: user
ru: пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Roles
ru: Роли

en: Mail subject
ru: Тема сообщения

en: Account blocked
ru: Учётная запись заблокирована

en: Send reminder
ru: Послать напоминание

en: User account
ru: Учётная запись пользователя

en: Username or e-mail address
ru: Имя пользователя или адрес электронной почты

en: Verified
ru: Проверено

en: Mail body
ru: Тело сообщения

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
ru: Извините, %name не распознано как имя пользователя или e-mail адрес.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ru: Дальнейшие инструкции отправлены на указанный адрес электронной почты.

en: E-mail verification
ru: E-mail подтверждение
