User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: user
sk: používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Account blocked
sk: Účet zablokovaný

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Username or e-mail address
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
sk: Ľutujem, %name nie je ani platné meno používateľa, ani e-mailová adresa.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sk: Na váš e-mail boli odoslané ďalšie inštrukcie.
