User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Username or e-mail address
sq: Emri i përdoruesit ose adresa e-mail

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sq: Instruksionet e tjera u dërguan tek adresa juaj e-mail.
