User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: user
sv: användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Roles
sv: Roller

en: Account blocked
sv: Konto spärrat

en: Send reminder
sv: Skicka påminnelse

en: User account
sv: Användarkonto

en: Username or e-mail address
sv: Användarnamn eller e-postadress

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
sv: Tyvärr känns inte %name igen som ett användarnamn eller en e-postadress.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sv: Vidare instruktioner har skickats till din e-postadress.
