User email verification (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: user
vi: người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Account blocked
vi: Tài khoản đã bị chặn

en: User account
vi: Tài khoản người dùng

en: Username or e-mail address
vi: Tên người dùng hoặc địa chỉ e-mail

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
vi: Xin lỗi, không tìm thấy tên người dùng hoặc thư điện tử nào như %name

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
vi: Các hướng dẫn chi tiết đã được gửi tới địa chỉ e-mail của bạn
