User email verification (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Account blocked
ar: تم حظر الحساب

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: Username or e-mail address
ar: اسم المستخدم، أو عنوان البريد الإلكتروني

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
ar: عفوا، لم يتم التعرف على %name كاسم مستخدم أو عنوان بريد إلكتروني.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ar: تم إرسال تعليمات إضافية إلى عنوان بريدك الإلكتروني.
