User email verification (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Username or e-mail address
eo: Uzantnomo aŭ retpoŝtadreso.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
eo: Pardonu, %name ne estas konata kiel uzantnomo aŭ retpoŝtadreso.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eo: Ni retpoŝtis pluajn instrukciojn al vi.
