User email verification (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: user
es: usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Mail subject
es: Título del correo

en: Account blocked
es: Cuenta bloqueada

en: Send reminder
es: Enviar recordatorio

en: User account
es: Cuenta de usuario

en: Username or e-mail address
es: Nombre de usuario o dirección de correo

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
es: Lo siento, %name no se reconoce como nombre de usuario o dirección de correo electrónico.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
es: Se han enviado más instrucciones a su dirección de correo electrónico.
