User email verification (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Account blocked
gl: Conta bloqueada

en: Send reminder
gl: Enviar recordatorio

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Username or e-mail address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo-e

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
gl: Lamentablemente, non se recoñece %name nin como nome de usuario nin como enderezo de correo.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
gl: Enviáronselle máis instrucións ao seu enderezo de correo-e.
