User email verification (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Account blocked
kk: Есеп бұғатталған

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Username or e-mail address
kk: Қолданушы аты және e-mail мекенжайы

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
kk: Кешіріңіз, %name қолданушы аты немесе e-mail мекенжайы ретінде танылмады.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
kk: Кейінгі нұсқаулар сіздің e-mail мекенжайына жіберілді.
