User email verification (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Account blocked
oc: Compte blocat

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Username or e-mail address
oc: Nom d'utilizaire o adreça electronica.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
oc: O planhèm, %name es pas reconegut coma un nom d'utilizaire o una adreça de corrièr electronic.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
oc: D'instruccions detalhadas son estadas mandadas a vòstra adreça electronica.
