User email verification (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Roles
pl: Role

en: Account blocked
pl: Konto zablokowane

en: Reminders
pl: Przypomnienia

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Username or e-mail address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Verified
pl: Zweryfikowany

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
pl: Przepraszamy, ale %name nie jest prawidłową nazwą użytkownika lub adresem e-mail.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
pl: Dalsze instrukcje zostały wysłane na podany adres e-mail.
