User email verification (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Account blocked
th: บัญชีผู้ใช้บล็อก

en: Username or e-mail address
th: ชื่อผู้ใช้หรืออีเมล

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
th: ส่งวิธีการใช้งานไปยังอีเมลของคุณแล้ว
