User email verification (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: user
uk: користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Roles
uk: Ролі

en: Mail subject
uk: Тема повідомлення

en: Account blocked
uk: Блокування облікового запису

en: Reminders
uk: Нагадування

en: Send reminder
uk: Відправити нагадування

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Username or e-mail address
uk: Ім’я користувача або адреса електронної пошти

en: Verified
uk: Перевірено

en: Mail body
uk: Тіло повідомлення

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
uk: Вибачте, %name не розпізнане як ім'я користувача або e-mail адреса.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
uk: Подальші інструкції вислані за вашою адресою електронної пошти.

en: E-mail verification
uk: Електронне підтвердження
