User email verification (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: user
ca: usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Account blocked
ca: Compte bloquejat

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Username or e-mail address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
ca: Ho sentim, %name no es reconeix com a cap nom d'usuari o adreça de correu electrònic.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ca: Les instruccions corresponents s'han enviat a la vostra adreça de correu electrònic.
