User email verification (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: user
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Account blocked
he: חסימת חשבון

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Username or e-mail address
he: כינוי או כתובת דואר אלקטרוני

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
he: סליחה, אך %name לא מוכר כשם משתמש או ככתובת דואר אלקטרוני.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
he: הסיסמה שלך והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.
