User email verification (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: user
ro: utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Account blocked
ro: Cont blocat

en: User account
ro: Cont utilizator

en: Username or e-mail address
ro: Nume utilizator sau adresa e-mail

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
ro: Ne pare rău, %name nu este recunoscut ca un nume de utilizator sau o adresă email.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ro: Alte iinstrucţiuni suplimentare au fost trimise la adresa dumneavoastră de e-mail.
