User email verification (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Roles
az: Rollar

en: Account blocked
az: Hesab bloklanıb

en: User account
az: İstifadəçi hesabı
