User email verification (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Roles
be: Ролі

en: Account blocked
be: Рахунак заблакаваны

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Username or e-mail address
be: Імя карыстальніка або адрас электроннай пошты

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
be: Выбачайце, %name не распазнаецца як імя карыстальніка ці адрас электроннай пошты.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
be: Далейшыя інструкцыі былі дасланыя на Ваш электронны адрас.
