User email verification (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: Account blocked
sl: Račun blokiran

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Username or e-mail address
sl: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sl: Dodatna navodila so bila poslana na vaš e-mail naslov.
