User Expire (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: never
kk: ешқашан

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: User management
kk: Пайдаланушырады басқару
