User Expire (7.x-1.5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ

en: User management
or: ଚାଳକ ପରିଚାଳନା
