User External Invite (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Role
bo: འགན་ནུས
