User External Invite (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Email
da: E-mail

en: Role
da: Rolle

en: Expires
da: Udløber

en: Invite
da: Invitér

en: Email addresses
da: E-mail-adresser
