User External Invite (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Role
hi: भूमिका

en: Invite
hi: आमंत्रित करें
