User External Invite (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Email
it: E-mail

en: Role
it: Ruolo

en: Invite
it: Invita

en: Email addresses
it: Indirizzi email
