User External Invite (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Custom Message
kn: ಕಸ್ಟಮ್ ಸಂದೇಶ
