User External Invite (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Role
oc: Ròtle
