User External Invite (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: ID
fa: هویت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Role
fa: نقش

en: Expires
fa: منقضی شده
