User External Invite (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Email
ro: email

en: Role
ro: Rol

en: Expires
ro: Expiră la

en: Invite
ro: Invită
