User External Invite (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Role
uk: Роль

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Invite
uk: Запросити

en: Custom message
uk: Власне повідомлення

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти
