User External Invite (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Role
ca: Rol

en: Expires
ca: Expira

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic
