User External Invite (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Role
fi: Rooli

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Email addresses
fi: Sähköpostiosoitteet
