User External Invite (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Status
fr: État

en: Submit
fr: Soumettre

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Role
fr: Rôle

en: Expires
fr: Expire

en: Invite
fr: Inviter

en: Inviter
fr: Inviteur

en: Email addresses
fr: Adresses de courriel
