User External Invite (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Email
he: דוא"ל

en: Role
he: תפקיד

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל
