User External Invite (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Role
hu: Szerepkör

en: Expires
hu: Lejár

en: Invite
hu: Meghívó

en: Email addresses
hu: Email címek
