User External Invite (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Role
is: Hlutverk

en: Expires
is: Fyrnist
