User External Invite (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Role
lv: Loma

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses
