User External Invite (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Email
nl: E-mail

en: Role
nl: Rol

en: Expires
nl: Vervalt

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Custom message
nl: Aangepast bericht

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: Invalid email.
nl: Geen geldige e-mail.

en: Please provide a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.
