User External Invite (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Role
pl: Rola

en: Expires
pl: Wygasa

en: Invite
pl: Zaproś

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Invalid email.
pl: Nieprawidłowy email.
