User External Invite (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Role
ps: ونډه
