User External Invite (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Role
ru: Роль

en: Expires
ru: Истекает

en: Invite
ru: Пригласить

en: Email addresses
ru: Адреса электронной почты
